#INSTAXMYLIFE

#INSTAXMYLIFE

#INSTAXMYLIFE

Vůbec první výstava instax fotografií je tady! Od 15. května do 9. června si je můžete prohlédnout v Czech Photo Centru a načerpat inspiraci z více než deseti projektů fotografů, blogerů a dalších kreativních tvůrců, např. Dana Vojtěcha, Lucie Robinson nebo Martina Faltejska. Tři projekty patří vítězům veřejné soutěže. Účastníci Fotofestu mají během festivalu a týden po něm vstup zdarma!

První výstava instax fotografií

Od 15. května do 9. června máte jedinečnou příležitost zhlédnout vůbec první výstavu instax fotografií společnosti Fujifilm. Představí se vám tam více než deset projektů českých fotografů, blogerů a kreativních tvůrců, např. od herečky Andrey Růžičkové Kerestešové, sportovního fotografa Dana Vojtěcha nebo animátorky Elišky Podzimkové.

Kromě nich můžete vidět i projekty blogerky a YouTuberky Veroniky Šubrtové (Weef), portrétní fotografky Lucie Robinson či fotografa Martina Faltejska. Tři projekty navíc vzešly od vítězů veřejné soutěže OPEN CALL. Můžete se tak inspirovat k vlastní tvorbě a uvidíte, že instax fotoaparáty nejsou dobré jenom na zachycení momentek na svatbách, ale i na vytváření osobních projektů a další kreativní činnosti, ať už při samotném focení, nebo při následném prostorovém zpracování.

Součástí výstavy budou také workshopy, při nichž si ukážete, jak můžete instax snímky využít při různých oslavách, cestování nebo v běžném životě. V sobotu 18. 5. se můžete těšit na scrapbookingové workshopy s Papero Amo, v neděli 19. 5. na otevřený workshop, v němž si vyrobíte vlastní album či magnet na lednici, v sobotu 1. 6. se naplno ponoříte do kreativity s dětmi a v neděli 2. 6. se můžete opět těšit na otevřený workshop. Více informací získáte na stránkách Czech Photo Centra.

Na místě si budete moci koupit fotoaparáty, instax Share tiskárny, filmy a další příslušenství za speciální ceny. Pro aktuální informace můžete sledovat i Facebook Instax CZ.

Vernisáž výstavy proběhne 14. května v 18 hodin. Během Fotofestu a týden po něm mají navíc účastníci festivalu vstup na výstavu zdarma. :)

Podobné články

Výstava o historii rodiny Havlových na střeše Lucerny
Výstava o historii rodiny Havlových na střeše Lucerny

17. 6. - Střecha Lucerny se otevírá pro veřejnost! Od 19. května do konce října si tam budete moci vychutnat vůni bylinek,...

Mistr fotografie Jürgen Schadeberg v Leica Gallery Prague
Mistr fotografie Jürgen Schadeberg v Leica Gallery Prague

17. 6. - Jürgen Schadeberg v roce 2014 získal cenu za celoživotní dílo a v roce 2018 byl uveden do Síně slávy Leica. Ze...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací