VýstavyFotoŠkoda FestVýstavy,FotoŠkoda Fest

#INSTAXMYLIFE

Termín: 15. 5. - 9. 6. 2019| Místo: Czech Photo Centre
#INSTAXMYLIFE
| 3 minuty čtení

Vůbec první výstava instax fotografií je tady! Od 15. května do 9. června si je můžete prohlédnout v Czech Photo Centru a načerpat inspiraci z více než deseti projektů fotografů, blogerů a dalších kreativních tvůrců, např. Dana Vojtěcha, Lucie Robinson nebo Martina Faltejska. Tři projekty patří vítězům veřejné soutěže. Účastníci Fotofestu mají během festivalu a týden po něm vstup zdarma!

První výstava instax fotografií

Od 15. května do 9. června máte jedinečnou příležitost zhlédnout vůbec první výstavu instax fotografií společnosti Fujifilm. Představí se vám tam více než deset projektů českých fotografů, blogerů a kreativních tvůrců, např. od herečky Andrey Růžičkové Kerestešové, sportovního fotografa Dana Vojtěcha nebo animátorky Elišky Podzimkové.

Kromě nich můžete vidět i projekty blogerky a YouTuberky Veroniky Šubrtové (Weef), portrétní fotografky Lucie Robinson či fotografa Martina Faltejska. Tři projekty navíc vzešly od vítězů veřejné soutěže OPEN CALL. Můžete se tak inspirovat k vlastní tvorbě a uvidíte, že instax fotoaparáty nejsou dobré jenom na zachycení momentek na svatbách, ale i na vytváření osobních projektů a další kreativní činnosti, ať už při samotném focení, nebo při následném prostorovém zpracování.

Součástí výstavy budou také workshopy, při nichž si ukážete, jak můžete instax snímky využít při různých oslavách, cestování nebo v běžném životě. V sobotu 18. 5. se můžete těšit na scrapbookingové workshopy s Papero Amo, v neděli 19. 5. na otevřený workshop, v němž si vyrobíte vlastní album či magnet na lednici, v sobotu 1. 6. se naplno ponoříte do kreativity s dětmi a v neděli 2. 6. se můžete opět těšit na otevřený workshop. Více informací získáte na stránkách Czech Photo Centra.

Na místě si budete moci koupit fotoaparáty, instax Share tiskárny, filmy a další příslušenství za speciální ceny. Pro aktuální informace můžete sledovat i Facebook Instax CZ.

Vernisáž výstavy proběhne 14. května v 18 hodin. Během Fotofestu a týden po něm mají navíc účastníci festivalu vstup na výstavu zdarma. :)

FUJIFILM Instax SQUARE krabička pro fotografie

kapacita 24 fotografií, vysoce odolný kov, kompaktní velikost: 104 x 84 x 24 mm

99,-
FUJIFILM Instax MINI 40

retro design, funkce automatického nastavení scény, selfie režim

2 499,-

Související články

Velvyslanectví Japonska v České republice: Naše stopy

Velvyslanectví Japonska v České republice: Naše stopy

Trampové pohledem Libora Fojtíka v Leica Gallery Prague

Trampové pohledem Libora Fojtíka v Leica Gallery Prague

Vojta Hurych: VESELICE

Vojta Hurych: VESELICE

Další FotoŠkoda Fest

FotoŠkoda WEEK je za námi, uvidíme se na podzim!

FotoŠkoda WEEK je za námi, uvidíme se na podzim!

FotoŠkoda WEEK: Týden fotoinspirace a videozábavy je tu!

FotoŠkoda WEEK: Týden fotoinspirace a videozábavy je tu!

Podzimní FotoŠkoda WEEK je za námi, těšíme se na vás na jaře!

Podzimní FotoŠkoda WEEK je za námi, těšíme se na vás na...

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím