Produktové novinkyFotoslužbyFotokurzyProduktové novinky,Fotoslužby,Fotokurzy

Jedeme on-line a jsme tu stále pro vás!

Jedeme on-line a jsme tu stále pro vás!
| 12 minut čtení

Jedeme on-line! Zboží si můžete objednávat na e-shopu a fotoprodukty přes naše online aplikace Fotobox a Designer a nechat si potom všechny zásilky nad 500 Kč doručit domů zdarma, nebo si je vyzvednout na výdejním místě u nás. Na veškeré vaše dotazy jsme připraveni na telefonu 222 929 029 nebo e-mailu info@fotoskoda.cz, neváhejte se na nás obrátit v čase 9:00 - 18:30 (PO - PÁ) a 11:00 - 18:00 (SO)! ☎️ Na chatu jsme pro vás ve všední dny od 9:00 do 21:00, o víkendech potom od 11:00 do 21:00.

Rádi vám poradíme, objednávejte on-line a vyzvedněte si u nás

V souladu s aktuálním vládním usnesením prozatím fungujeme on-line (internetový obchod). Využijte možnosti objednat si fototechniku či fotoslužby on-line, v případě konzultace/poradenství vám budou k dispozici naši specialisté a odborní prodejci. Telefonicky či po mailu je také možné zprostředkovat služby výkupu, servisu a bazaru.

Pokud máte v dohledné době objednaný fotokurz či jste registrováni na jakoukoliv vzdělávací aktivitu, více informací: fotokurzy v době koronaviru.

Na našem blogu a sociálních sítích vás budeme zásobovat novinkami a zajímavostmi ze světa foto a video.

Výdejní místo FotoŠkoda:  9:00 - 18:30 (PO - PÁ) | 11:00 – 18:00 (SO)

Předem uhrazené zásilky (objednávky zboží či služeb) si můžete vyzvedávat i u nás. U osobního odběru lze využít také platbu kartou. Termín odběru: ihned po potvrzení obchodníkem (vyčkejte na výzvu e-mailem nebo sms zprávou). | Výdejní doba: Po – Pá 9:00 - 18:30, So 11:00 – 18:00 | Výdejní místo: Vodičkova 37, 110 00  Praha 1, Centrum FotoŠkoda. V neděli je výdejní místo zavřené. Zakázky z fotoslužeb si vyzvedávejte v prostoru minilabu (vchod vpravo), ostatní objednávky z e-shopu pak v oddělení fotomateriálů (vchod vlevo).

Objednávky můžete realizovat nejenom po internetu, ale také po telefonu. Stačí nám zavolat na telefonní číslo 222 929 029, domluvit se s kolegy, co přesně potřebujete, a my vám zboží připravíme na výdejní místo. Při převzetí zásilky dodržujte bezpečný odstup nejméně 2 metry a použijte ochrannou roušku. Prosíme vás také o respektování pokynů obsluhy.

Nakupujete-li na IČO, všechny potřebné informace najdete tady.

Nechte si zboží a služby dopravit zdarma

Službou DPD vám dovezeme jakékoli fotoprodukty či fototechniku nad 500 Kč až ke dveřím v rámci ČR úplně zdarma!

Pokud jste v karanténě, i na to jsme připravení a hravě to zvládneme. Služba DPD vám balíček doručí až ke dveřím, nemusíte nic podepisovat a pouze esemeskou potvrdíte, že jste zboží obdrželi. Doporučujeme platit bezhotovostně (online), abychom se vyhnuli jakémukoliv kontaktu. Do poznámky v objednávce nám pak prosím napište, že jste v karanténě. Ke každé objednávce budeme přistupovat individuálně, abyste vy i kurýr byli v maximálním bezpečí.

Fotoaparáty, fototechniku a příslušenství si můžete objednat on-line

Širokou nabídku fotoproduktů si můžete prohlédnout a objednat on-line v našem e-shopu www.fotoskoda.cz. Pokud si nebudete jisti výběrem, rádi vám poradíme a probereme možnosti. Máme také bazar a i zde je možné po rezervaci zboží, domluvit se na dopravě.

objednat si zboží

Fotoaparáty a fototechnika - on-line poradenství

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte nám na číslo 222 929 029 nebo napište na email fotoaparaty@fotoskoda.cz, všechny dotazy vám rádi zodpovíme. 

Fotoslužby si můžete objednat on-line v aplikacích 

I když se za námi nemůžete zastavit osobně, nevadí! Všechny fotoslužby jsme totiž přesunuli do on-line světa. S fotografiemi si pak můžete také vyhrát v našich aplikacích Fotobox a Designer. Chcete-li si vyvolat film, můžete využít našeho sběrného místa, nebo ho poslat poštou.

objednat si fotky ve Fotoboxu     objednat si fotoknihy v Designeru

Fotoslužby - on-line poradenství

Chcete se na něco zeptat? Zavolejte nám na číslo 222 929 039 nebo napište na email fotosluzby@fotoskoda.cz, všechny dotazy vám rádi zodpovíme.

Kompletní kontakty a informace k provozu

Ateliér

 • Pokud potřebujete udělat průkazovou fotografii, rádi vám ji pořídíme. Fotíme v exteriéru a vše probíhá podle bezpečnostních pravidel. Pokud byste se chtěli nechat vyfotit, poprosíme vás o e-mailovou (atelier@fotoskoda.cz), či telefonickou (222 929 039) rezervaci předem, abychom s vámi počítali.
 • V případě, že máte zájem o jiné focení, kontaktujte nás prosím na stejný e-mail, či telefonní číslo, uvidíme, jak bude možné vaši představu zrealizovat.

Pro sledování aktuální situace ohledně koronaviru v Česku doporučujeme oficiální stránky ministerstva zdravotnictví ČR
 

 


FAQ v době koronaviru
 

Jak máte "otevřeno"?

 • Fyzicky bohužel vůbec. Tím to ale rozhodně nekončí! Neustále jedeme on-line a zároveň fungujeme jako výdejní místo.
 • Hodiny, ke kterým se můžete v současné době upínat, jsou: 9:00 - 18:30 ve všední dny a 11:00 - 18:00 v sobotu, kdy je otevřené výdejní místo. V této době pište, volejte - jsme tu pro vás :) Budete-li se chtít na něco zeptat i později nebo v neděli, můžete využít náš chat, kde pro vás budeme od 9:00 do 21:00 ve všední dny a od 11:00 do 21:00 v sobotu a neděli.

Jak objednám... ?


Fototechnika - fotoaparáty, příslušenství, fotomateriály

 • E-shop jede bez omezení a objednávat můžete kdykoliv na www.fotoskoda.cz.
 • Objednávky pak vyřizujeme každý všední den mezi 9:00 - 18:30, v sobotu mezi 11:00 - 18:00.
 • Dotazy k objednávkám můžete směrovat na 222 929 029 a e-mail info@fotoskoda.cz.
 • Pokud tápete v technických pojmech nebo se nemůžete rozhodout, který produkt je lepší, napište na náš on-line chat v pravém dolním rohu webu a společně mrkneme na nejvhodnější variantu a poradíme! Přes týden chatujeme živě mezi 9:00 - 21:00, o víkendu mezi 11:00 - 21:00.

Fotoslužby - fotografie, fotoknihy, fotoobrazy, vyvolání filmů...

 • Neváhejte objednávat přes online aplikace Fotobox (fotografie, fotoobrazy) nebo Designer (fotoknihy, potokalendaře, fotodárky). Pokud si přejete zarámovat fotoobraz do jiného rámu, než je k dispozici ve Fotoboxu, napište nám prosím číslo rámu do objednávky. Přehled všech rámů najdete zde.
 • Nezbytné příslušenství jako alba a rámy najdete rovněž na e-shopu.
 • Pokud potřebujete vyvolat film, můžete ho přinést k nám do sběrného místa spolu s vyplněným formulářem, nebo poslat poštou. Formulář můžete vyplnit i na místě, jeho předvyplnění doma či sepsání potřebných informací ale urychlí proces předání filmu. Všechny potřebné informace najdete tady.
 • Stejně jako u techniky - objednávky vyřizujeme každý všední den mezi 9:00 - 18:30, o víkendu mezi 11:00 - 21:00.
 • Dotazy k objednávkám, dodacím lhůtám apod. směrujte na telefon 222 929 039 nebo e-mail fotosluzby@fotoskoda.cz.

Ateliér

 • Pokud potřebujete udělat průkazovou fotografii, poprosíme vás o e-mailovou (atelier@fotoskoda.cz), či telefonickou (222 929 039) rezervaci předem, abychom s vámi počítali.
 • V případě, že máte zájem o jiné focení, kontaktujte nás prosím na stejný e-mail, či telefonní číslo, uvidíme, jak bude možné vaši představu zrealizovat.

Fotokurzy

 • Průběh veškerých vzdělávacích aktivit je pozastaven. Aktuálně informace vždy v článku: Fotokurzy v době koronaviru.
 • O svůj zážitek nepřijdete, vymýšlíme náhradní termíny!
 • Dotazy můžete směrovat na e-mail kurzy@fotoskoda.cz nebo telefon 222 929 019.

Bazar, servis a výkup

 • I když se nemůžeme vidět osobně, bazarový kousek si můžete koupit i nadále na našem webu, pokud chcete nějaký svůj kousek prodat, využijte výkupu na dálku.
 • Služby servisu vám zajistíme standardně.
 • Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat, ozvěte se nám v aktuální otevírací době na telefon 222 929 029.
 • Umíme tzv. Push platby, takže se stačí domluvit e-mailem nebo telefonicky na tom, které zboží jste si z bazaru vybrali, pošleme vám údaje pro rychlou platbu kartou on-line a následně si u nás zboží můžete vyzvednout nebo si jej nechat poslat (zdarma).

Jak objednávku dostanu? 

Doručení domů - bezpečnost především

 • U e-shopových objednávek nad 500 Kč máte dopravu zcela zdarma.
 • Služba DPD vám objednávku doručí v rámci ČR až ke dveřím. Nemusíte nic podepisovat a pouze esemeskou potvrdíte, že jste zboží obdrželi. Doporučujeme platit bezhotovostně (on-line), abychom se vyhnuli jakémukoliv kontaktu. Ke každé objednávce budeme přistupovat individuálně, abyste vy i kurýr byli v maximálním bezpečí.

Výdejní místo - když to máte cestou...

 • Každý všední den mezi 9:00 - 18:30 (PO-PÁ) nebo o víkendu 11:00 - 18:00 (SO) si u nás můžete uhrazenou objednávku vyzvednout osobně.
 • Zakázky z fotoslužeb si vyzvedávejte v oddělení minilabu (vchod vpravo), ostatní objednávky z e-shopu v oddělení fotomateriálů (vchod vlevo).
 • Pro osobní odběr můžete využít i platbu kartou přímo na místě.
 • Stačí počkat na zprávu, že je objednávka připravena, a zastavit se v otevírací době. Na místě nám zavolejte na telefon 222 929 031 (objednávky zboží z e-shopu) a 222 929 036 (zakázky fotoslužby).

Mám jiný dotaz

 • Super - jsme připraveni na univerzálním čísle 222 929 029 a popř. vás spojíme s tím správným člověkem.
 • Napsat můžete i na mail info@fotoskoda.cz.
 • Máme i on-line chat - tam se na nás neváhejte obrátit s pomocí při výběru zboží a technickým zapeklitostmi. Kdekoliv na našem webu - okno vpravo dole!  Chatujeme živě mezi 9:00 - 21:00 ve všední dny, o víkendu mezi 11:00 - 21:00.
 • Nebo si s námi messengerovat na Facebooku.
 • Ti, co mají rádi barevnější svět, mohou využít Instagram.

FotoŠkoda WEEK je za námi, ale inspirace zůstává!

WEEK sice skončil, ale pokud jste nějaký přenos nestihli, nemusíte věšet hlavu. Všechna videa najdete tady a můžete si je připomenou kdykoliv, kdy na to budete mít náladu, nebo to budete potřebovat. Najdete mezi nimi rozhovory, streamované besedy, produktové prezentace i fototipy.

 • Kromě toho neustále aktualizujeme náš blog - už teď je nacpaný skvělými rozhovory, recenzemi a dalšími zajímavostmi ze světa fotografie.
 • Dále máme k dispozici Youtube kanál - kde je spousta recenzí z praxe, ale třeba i naše fotoškola pro začátečníky.
 • Proklikat si můžete i super galerie na Facebooku našich Fotokurzů nebo se zasnít nad kráskami Leica na jejich vlastním Facebook prostoru Leica Boutique - Prague.
 • Na Instagramu pravidelně sdílíme, co lahodí našemu oku. 
SONY CyberShot DSC-RX100 VA

4K video a DRAM paměť, Nejrychlejší sériové snímání na světě - 24 snímků za vteřinu v plném rozlišení 20,1 Mpx, 20,1Mpx 1,0" Exmor RS CMOS

16 990,-
CANON EOS 90D
CANON EOS 90D tělo

32.5 Mpx APS-C CMOS snímač a DIGIC 8 procesor, Dual Pixel AF s detekcí obličeje a 45 křížovými body, 4K UHD/30p a 1080p full HD se snímkonavíc frekvencí až 120p/ BEZ CROPU

31 990,-
OLYMPUS E-M10 Mark II
OLYMPUS E-M10 Mark II + 14-42 černý

Kompaktní celokovové tělo, 16 Mpx Live MOS snímač (Micro4/3), Procesor TruePic VII

9 990,-

Související články

Garance vrácení peněz

Garance vrácení peněz

Monitory EIZO: Vánoční dárky pro fotografy i do domácí kanceláře

Monitory EIZO: Vánoční dárky pro fotografy i do domácí...

Panasonic vydává nový firmware pro fotoaparáty Lumix S a DC-G100

Panasonic vydává nový firmware pro fotoaparáty Lumix S a...

Další Fotoslužby

Servisní knížka: Ke každé (bez)zrcadlovce balíček výhod zdarma

Servisní knížka: Ke každé (bez)zrcadlovce balíček výhod...

Objednejte si zboží či fotoprodukty nad 500 Kč a doručíme vám je zdarma!

Objednejte si zboží či fotoprodukty nad 500 Kč a doručíme...

Jak u nás mohou nakoupit podnikatelé a živnostníci

Jak u nás mohou nakoupit podnikatelé a živnostníci

Další Fotokurzy

FotoŠkoda week: Vychutnejte si fotoinspiraci a videozábavu!

FotoŠkoda week: Vychutnejte si fotoinspiraci a videozábavu!

Místo podzimního FotoŠkoda Festu bude FotoŠkoda WEEK

Místo podzimního FotoŠkoda Festu bude FotoŠkoda WEEK

Užijte si fotokurzy – ohleduplně

Užijte si fotokurzy – ohleduplně

Servisní knížka plná výhod
 • 4 servisní prohlídky
 • základní kurz ovládání zrcadlovky
 • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím