Průvodce fotoprodukty: Jak poskládat koláž z fotek | FotoŠkoda
Fotoslužby

Průvodce fotoprodukty: Jak poskládat koláž z fotek

11. 1. 2021 | 3 minuty čtení

Vytvořte si vlastní fotopříběh! Jestliže jedna fotografie vydá za tisíc slov, kolik toho řeknete fotokoláží? Uspořádejte si své nejlepší snímky v intuitivním prostředí Designeru a věnujte své drahé polovičce originální dárek k výročí, prarodičům celou rodinu pohromadě nebo se jen tak pobavte a vytvořte fotokomiks. Fantazii se meze nekladou!

Příběh ve fotografiích

Jedna fotka řekne více než tisíc slov. Souhlasíte? A kolik slov dokážete říct v koláži? To záleží jen a pouze na vás! Koláž je totiž osobitým způsobem poděkování, zaznamenání vzpomínek na přátelství či originální dárek k výročí. A nejen to!

Byli jste na dovolené plné krásných zážitků? Rostou vám děti před očima a chcete si uchovat památku na jejich dětství? Nebo chcete prarodičům věnovat všechny členy početné rodiny hezky pohromadě na jednom obrázku? Nebo se pobavíte a vytvoříte třeba fotografický komiks?

K tomu všemu se hodí efektní koláž vyvolaná na kvalitním fotopapíře v lesklém či matném provedení vložená do kvalitního rámu, který si můžete vybrat i rovnou v Designeru, nebo vytištěná na malířském plátně jako fotoobraz.

Fotokoláž na matném fotopapíře - Centrum FotoŠkoda

Na šířku, na výšku nebo snad čtverec?

V naší aplikaci Designer si můžete vybrat ze šesti formátů, 30 x 45, 40 x 60, 60 x 90 a 90 x 120 cm na výšku a na šířku, v případě populárního čtverce jsou to 30 x 30 a 50 x 50 cm. Rozložení je pak zcela na vás - chcete na ni vložit pouze dvě fotografie? Nebo 16? Panoramatické, výškové, či čtvercové? Fantazii se zkrátka meze nekladou a vybrat si můžete z bezpočtu přednastavených rozložení, nebo si snímky rozložit úplně podle sebe!

A pokud vám jsou fotografie málo, ozdobte si koláž tematickým pozadím, které podtrhne příležitost, k níž koláž vytváříte.

V intuitivním prostředí Designeru si můžete jednotlivé snímky posouvat či zoomovat, aby se přesně vešly do vymezeného pole tak, jak chcete, přidávat k nim rámeček či různé efekty. Možnosti jsou zkrátka bohaté a s koláží si můžete vyhrát do dokonalosti.

Fotokoláž na plátně - Centrum FotoŠkoda

Dnes objednáte, za pár dní bude u vás doma!

O vaše zážitky se postaráme se o ně jako o vlastní: s láskou je vyrobíme a doručíme vám je třeba až ke dveřím. Takže se stačí jenom rozhodnout o jedné věci: fotopapír, nebo plátno? :)

chci koláž na papíře     chci koláž na plátně

Další díly seriálu - Průvodce fotoprodukty

Související články

Rozhovor - Lucie Bártová: Vzpomínkám dáváme nový život

Rozhovor - Lucie Bártová: Vzpomínkám dáváme nový život

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Do našeho týmu hledáme nové kolegy

Potěšte sebe nebo své blízké krásným velkým fotodárkem

Potěšte sebe nebo své blízké krásným velkým fotodárkem

Diskuze

Průvodce fotoprodukty: Jak poskládat koláž z fotek

Přidat příspěvek

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...