Ateliér

Marek Lampartvedoucí týmu

Kontaktujte nás na na e-mailu marek.lampart@fotoskoda.cz nebo na telefonním čísle 739 556 491 a na typu focení a konkrétní realizaci se s vámi domluvíme individuálně. Marek byl fotografií obklopený odmalička a pokračuje v rodinné tradici. Nejraději fotí černobíle, s touto technikou se dostává k samotným základním principům fotografie. Ač fotí vícero žánrů, nejbližší je mu portrét, s nímž také několikrát uspěl ve fotosoutěžích. Inspiruje se z tvorby Stephan Vanfleterena, Lee Jeffriese či Antona Corbijna. Ve volném čase si s chutí zahraje na baskytaru. Je jedním z našich fotografů a zároveň vedoucí oddělení, potkáte se s ním také na kurzu portrétní fotografie, kromě jiného je totiž také jedním z našich lektorů.

Marika Veselskáfotografka

Marika fotí takřka celý život, ale nejvíc jí fotka přirostla k srdci během studia žurnalistiky. Nejraději zaměřuje hledáček na lidi, s nimiž vytváří kreativní portréty v exteriéru, čím dál víc ji ale baví také hra světel, jaké může při focení portrétu dosáhnout v ateliéru. S Marikou se budete domlouvat na detailech při objednání do ateliéru a může být i vaší fotografkou.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • 300 Kč poukázka na tisk fotografií

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací

Rozumím