Ateliér

Veronika Kaurováasistentka fotografa / vizážistka

Veronika má k fotografii blízko od dětství, kdy nadšeně navštěvovala fotoateliér svého otce. Fotografii také vystudovala a dodnes je jejím největším koníčkem. Díky zálibě v kreativní práci se dostala také k vizážistice a na kurz Zuzany Valové. O své práci říká: "Práce vizážistiky je pro mě krásná tvůrčí činnost a je neodmyslitelnou součástí fotografie dotvářející atmosféru a celkový dojem. Pomáhá podtrhnout a odlišit osobnost fotografované osoby - umocnit její výraz a individualitu."

Igor KocúrVedoucí týmu - zástupce

Fotografie je pro Igora důležitou součástí života již od mládí. Postupně se přes figurální focení a portréty dopracoval až k aktu, který je jeho současným žánrem č. 1. Věnuje se také kolorování filmových a divadelních fotografií z dob první republiky nebo kontaktním sportům. Potkáte ho ve velkém nebo malém ateliéru, až si půjdete pořídit průkazovou nebo portrétní fotografii.

Kateřina Simerováfotografka

Před Kateřininým objektivem se za její více než dvacetiletou praxi vystřídala řada známých kulturních i politických osobností a spolupracovala také s hudebními vydavatelstvími i kulturními magazíny. V popředí jejího zájmu vždy stála portrétní fotografie, od níž byl už jen krůček k focení rodinných snímků, k čemuž ji inspirovala hlavně zkušenost s vlastními dětmi. Hovoří anglicky a rusky a ráda proto v ateliéru uvítá i zahraniční klientelu.

Marika Veselskáfotografka / vizážistka

Marika fotí takřka celý život, ale nejvíc jí fotka přirostla k srdci během studia žurnalistiky. Nejraději zaměřuje hledáček na lidi, s nimiž vytváří kreativní portréty v exteriéru, čím dál víc ji ale baví také hra světel, jaké může při focení portrétu dosáhnout v ateliéru. S Marikou se budete domlouvat na detailech při objednání do ateliéru a může být i vaší fotografkou.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací