Ateliér

Marek Lampartvedoucí oddělení

Marek byl fotografií obklopený odmalička a pokračuje v rodinné tradici. Nejraději fotí černobíle, s touto technikou se dostává k samotným základním principům fotografie. Ač fotí vícero žánrů, nejbližší je mu portrét, s nímž také několikrát uspěl ve fotosoutěžích. Inspiruje se z tvorby Stephan Vanfleterena, Lee Jeffriese či Antona Corbijna. Ve volném čase si s chutí zahraje na baskytaru. Je jedním z našich fotografů a zároveň vedoucí oddělení, potkáte se s ním také na kurzu portrétní fotografie, kromě jiného je totiž také jedním z našich lektorů.

Veronika Kaurováasistentka fotografa / vizážistka

Veronika má k fotografii blízko od dětství, kdy nadšeně navštěvovala fotoateliér svého otce. Fotografii také vystudovala a dodnes je jejím největším koníčkem. Díky zálibě v kreativní práci se dostala také k vizážistice a na kurz Zuzany Valové. O své práci říká: "Práce vizážistiky je pro mě krásná tvůrčí činnost a je neodmyslitelnou součástí fotografie dotvářející atmosféru a celkový dojem. Pomáhá podtrhnout a odlišit osobnost fotografované osoby - umocnit její výraz a individualitu."

Igor KocúrVedoucí týmu - zástupce

Fotografie je pro Igora důležitou součástí života již od mládí. Postupně se přes figurální focení a portréty dopracoval až k aktu, který je jeho současným žánrem č. 1. Věnuje se také kolorování filmových a divadelních fotografií z dob první republiky nebo kontaktním sportům. Potkáte ho ve velkém nebo malém ateliéru, až si půjdete pořídit průkazovou nebo portrétní fotografii.

Marika Veselskáfotografka / vizážistka

Marika fotí takřka celý život, ale nejvíc jí fotka přirostla k srdci během studia žurnalistiky. Nejraději zaměřuje hledáček na lidi, s nimiž vytváří kreativní portréty v exteriéru, čím dál víc ji ale baví také hra světel, jaké může při focení portrétu dosáhnout v ateliéru. S Marikou se budete domlouvat na detailech při objednání do ateliéru a může být i vaší fotografkou.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací