Ateliér

Veronika Kaurováasistentka fotografa / vizážistka

Veronika má k fotografii blízko od dětství, kdy nadšeně navštěvovala fotoateliér svého otce. Fotografii také vystudovala a dodnes je jejím největším koníčkem. Díky zálibě v kreativní práci se dostala také k vizážistice a na kurz Zuzany Valové. O své práci říká: "Práce vizážistiky je pro mě krásná tvůrčí činnost a je neodmyslitelnou součástí fotografie dotvářející atmosféru a celkový dojem. Pomáhá podtrhnout a odlišit osobnost fotografované osoby - umocnit její výraz a individualitu."

Michal Pavlíkfotograf

Fotograf Michal je díky své praxi v ateliéru jako doma. Fotografií se zabývá jak po praktické, tak teoretické stránce. Věnoval se módní, portrétní, dětské i produktové fotografii. Spolupracoval s módními návrháři a návrháři šperků. Ve volné tvorbě se věnuje výtvarné fotografii.

Kateřina Simerováfotografka

Před Kateřininým objektivem se za její více než dvacetiletou praxi vystřídala řada známých kulturních i politických osobností a spolupracovala také s hudebními vydavatelstvími i kulturními magazíny. V popředí jejího zájmu vždy stála portrétní fotografie, od níž byl už jen krůček k focení rodinných snímků, k čemuž ji inspirovala hlavně zkušenost s vlastními dětmi. Hovoří anglicky a rusky a ráda proto v ateliéru uvítá i zahraniční klientelu.

Servisní knížka plná výhod
  • 4 servisní prohlídky
  • základní kurz ovládání zrcadlovky
  • poukázka na fotoslužby

Kompletní informace »

Čekejte prosím...

Tyto stránky používají k poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací